Ons Team

Klas Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
1-2A Lisa Kraaij Lisa Kraaij Lisa Kraaij Lisa Kraaij Jacqueline Goedhart
1-2B Rozemarijn Wink Rozemarijn Wink Merel Bouwmeester Merel Bouwmeester Merel Bouwmeester
1-2C Ellen Verhoef Ellen Verhoef Ellen Verhoef Ellen Verhoef Hilde van Andel
1-2D Hilde van Andel Hilde van Andel Hilde van Andel Helna Rodenburg Helna Rodenburg
3A Karin van Pelt Karin van Pelt Jenny Ligtenberg Jenny Ligtenberg Jenny Ligtenberg
3-4B Rilla Damsma
+ Liza Wagemaker (LIO)
Rilla Damsma
+ Liza Wagemaker (LIO)
Rilla Damsma Rilla Damsma Rilla Damsma
4A Marije ‘t Hart Marije ‘t Hart Lisette Keuning Lisette Keuning Lisette Keuning
5A Alie Roest Alie Roest Lina Westerveld Lina Westerveld Lina Westerveld
5B Marijke Huting Marijke Huting Marijke Huting Marijke Huting Marijke Huting
6A Doriene van Wees Ilse van Esch Doriene van Wees Doriene van Wees Ilse van Esch
6B Isabella van der Veer Isabella van der Veer Juliette Pontzen Juliette Pontzen Isabella van der Veer
7A Elizabeth Verkerk Deborah van Helden Deborah van Helden Deborah van Helden Deborah van Helden
7B Hanneke Mosterd Joanne van den Broek Joanne van den Broek Joanne van den broek en Hanneke Mosterd Hanneke Mosterd
8A Wendy Pouw Elizabeth Verkerk Wendy Pouw Wendy Pouw Wendy Pouw
8B Inge Kitselaar Inge Kitselaar Inge Kitselaar Nathalie Otten Nathalie Otten
Directie:  
Gerard de Ronde (directeur)
Jacqueline Goedhart
 
Intern begeleiders:
Mirjam Vos (groepen 1-2, groep 3 en groep 3-4)
Marleen Kuijsten (groep 4A, groepen 5 en 6)
Mirela Delic (groepen 7 en 8)
 
Onderwijsondersteuning:
Patricia Slosse (groepen 1-2)
Kim Brabers (groepen 3-4
Juliette Pontzen en Thijs Brouwer (groepen 5-6)
Gaby Biekens (groepen 7-8)
 
Vakleerkrachten:
Jeroen Stijns (gym - maandag, dinsdag en vrijdagmiddag)
Cyriel Janse (gym - donderdag)
Lina Westerveld (taal)
Annemieke Meeusen (muziek)
                               
Engels:
Helena den Dekker (Native speaker, vakleerkracht Engels)
Borja de la Cruz Trocoli en Martina Azlor Parra(Native speaker Spaans en Engels – European Volunteer)
Jennifer Washburn (Native speaker Engels – Arts and crafts)
 
Administratie:
Sandra Stevens
 
 
Conciërge:
Sylvia van Zelst
Ger Branderhorst  
Elly Jansen
Hoogbegaafdheid:
Rilla Damsma
Ilona Kivits
Ester van Ballegooijen (ZZP -specialist hoogbegaafdheid)
Pi Spello (methode voor kinderen met spellingsmoeilijkheden en dyslexie:
Gaby Biekens
Sandra Gaakeer
Kim Brabers
Thijs Brouwer
 
Specialist gedrag:
Hanneke Mosterd
Vertrouwenspersonen:
Hanneke Mosterd
Sandra Gaakeer
Ds. Otto Grevink
Leerkracht coach:
Nathalie Otten